Bilety . com

W kategorii

LM: Bayern pokonał Besiktas, dwa gole Lewandowskiego

Bayern Monachium pokonał Besiktas Stambuł 5:0 (1:0), a Chelsea zremisowała z Barceloną 1:1 (0:0) we wtorkowych meczach 1/8 finału piłkarskiej Ligi Mistrzów. Dwie bramki dla "Bawarczyków" zdobył Robert Lewandowski (79', 88').

Czytaj dalej

Pjongczang: Norwegia na czele klasyfikacji medalowej

Reprezentacja Norwegii prowadzi w klasyfikacji medalowej po 12 dniach zimowych igrzysk olimpijskich w Pjongczangu. Norwescy sportowcy zdobyli 29 medali - 11 złotych, 10 srebrnych i 8 brązowych.

LM: Remis Chelsea z Barceloną

Chelsea zremisowała z Barceloną 1:1 (0:0) w pierwszym meczu 1/8 finału piłkarskiej Ligi Mistrzów. Londyńczycy prowadzili po golu Williana (62'), a wyrównał Lionel Messi (75').

Polscy skoczkowie narciarscy z medalami

Polscy skoczkowie narciarscy, którzy w poniedziałek wywalczyli trzecie miejsce w konkursie drużynowym zostali udekorowani medalami olimpijskimi.

WTA Dubaj: Radwańska odpadła w I rundzie

Agnieszka Radwańska odpadła w pierwszej rundzie tenisowego turnieju WTA w Dubaju. Polka przegrała z Rosjanką Darią Kasatkiną 5:7, 4:6. Radwańska triumfowała w tym turnieju w 2012 roku.

Brąz polskich skoczków w konkursie drużynowym w Pjongczangu

Polscy skoczkowie narciarscy zdobyli brązowy medal w konkursie drużynowym podczas zimowych igrzysk olimpijskich w Pjongczangu. To pierwszy w historii medal dla Polski w tej konkurencji.

Kwiatkowski wygrał ostatni etap i cały wyścig w Algarve

Michał Kwiatkowski wygrał 5. etap i triumfował w klasyfikacji generalnej kolarskiego wyścigu Volta a Algarve. Polak z grupy Sky na niedzielnym, górzystym odcinku zaatakował z około 30-osobowej ucieczki i o 4 sekundy wyprzedził Portugalczyka Rubena Guerreiro (Trek Segafredo).

Primera Division: Wygrane Atletico i Realu

W niedzielnych spotkaniach 24. kolejki hiszpańskiej ekstraklasy piłkarskiej Atletico Madryt pokonało Athletic Bilbao 2:0, Real Sociedad wygrał z Levante 3:0, Espanyol zremisował z Villarreal 1:1, a Real Betis przegrał z Realem Madryt 3:5.

Kamil Stoch ze złotym medalem olimpijskim

Kamil Stoch odebrał w niedzielę złoty medal olimpijski za zwycięstwo w zawodach na dużej skoczni w czasie Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Pjongczangu. Polskiemu najlepszemu skoczkowi narciarskiemu medal wręczyła Irena Szewińska.

Biathlon: Drugie złoto Fourcade'a w Pjongczangu,

Martin Fourcade czwarty raz w karierze został mistrzem olimpijskim w biathlonie. Podczas zimowych igrzysk w Pjongczangu Francuz wygrał w niedzielę bieg ze startu wspólnego na 15 km.