Polamer Inc
Polvision

W kategorii

Vuelta a Espana - Quintana wygrał 2. etap, Majka 18.

Nairo Quintana (Movistar) wygrał drugi etap kolarskiego wyścigu Vuelta a Espana. Kolumbijczyk o pięć sekund wyprzedził Irlandczyka Nicolasa Roche'a (Sunweb).

Czytaj dalej

Odwołane pływanie w Chicagowskim Triatlonie

Z powodu wysokich fal na jeziorze Michigan w niedzielę odwołano zawody w pływaniu w ramach Chicagowskiego Triatlonu.

Turniej ATP w Winston-Salem - Triumf Huberta Hurkacza

Hubert Hurkacz wygrał pierwszy turniej rangi ATP w karierze. W finale zawodów w amerykańskim Winston-Salem pokonał Francuza Benoit Paire'a 6:3, 3:6, 6:3.

Kajakarstwo - MŚ - Mazur i Grabowski zdobyli szóste srebro dla Polski!

Piotr Mazur i Bartosz Grabowski zdobyli srebrny medal w nieoliompijskiej konkurencji K2 na 200 metrów podczas mistrzostw świata w kajakarstwie, które odbywają się w węgierskim Szeged.

WTA w Nowym Jorku - Triumf Magdy Linette!

Magda Linette wygrała tenisowy turniej WTA na twardych kortach w Nowym Jorku. Polka pokonała Włoszkę Camilę Giorgi 5:7, 7:5, 6:4.

LGP - Kobayashi najlepszy w Hakubie, Stękała 8.

Ryoyu Kobayashi wygrał sobotnie zawody Letniego Grand Prix w skokach narciarskich na olimpijskiej skoczni w Hakubie.

ME - Polskie siatkarki pokonały Słowenki

Reprezentacja Polski pokonała Słowenię 3:0 (25:12, 25:22, 25:23) w meczu grupy B mistrzostw Europy siatkarek.

WTA Nowy Jork - Linette awansowała do finału

Magda Linette awansowała do finału tenisowego turnieju WTA w Nowym Jorku. W półfinale Polka, która w rankingu WTA zajmuje 80. miejsce, wygrała z Czeską Katerina Siniakovą.

LGP - Pierwszy konkurs w Hakubie dla R. Kobayashiego

Ryoyu Kobayashi wygrał piątkowe zawody Letniego Grand Prix w skokach narciarskich w japońskiej Hakubie.

ATP Winston-Salem - Kubot w finale debla

Łukasz Kubot awansował do finału gry podwójnej tenisowego turnieju ATP w Winston-Salem.